Ogłoszenia

-Polecamy pismo Gość niedzielny, a w nim m.in.bezpłatny kalendarz  

-Dziękujemy sprzątającym kościół  z ul.Targowej i Leśnej 

Prosimy o sprzątanie w piątek mieszkańców ul. Czermińskiego 

-Zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. W czasie pandemii  proponujemy  aby -tak jak dotychczas z wiosek - tak teraz z każdej ulicy i bloku osoba z tego środowiska  wzięła poświęcone opłatki i rozprowadziła wśród sąsiadów. Ewentualne ofiary będą przeznaczone na sprzęt odśnieżający. Będziemy wdzięczni za pomoc  w tej akcji przedświątecznej przełamującej izolację. Dla Wielu osób zwłaszcza starszych  ten poświęcony w kościele opłatek będzie znakiem łączności ze wspólnotą parafialną. Już teraz Bóg zapłać za dobrą wolę i podjęty wysiłek. 

-W tym roku -tak jak przed Wielkanocą- nie będzie wspólnej, jednodniowej spowiedzi przed Bożym Narodzeniem. Dlatego zapraszamy w tym tygodniu wszystkich którzy z okazji I piątku chcą przeżyć cały adwent w łasce uświęcającej. Zapraszamy też dzieci i młodzież. W godz. 16-17. 

W przyszłym tygodniu zapraszamy mieszkańców bloków.Za dwa tygodnie mieszkańców domów jednorodzinnych a w ostatnim tygodniu mieszkańców wiosek i ulic oddalonych znacznie od kościoła.   -  W zakrystii są świece wigilijne, kalendarze, pismo święte NT.                                  -----KŻR prosimy o modlitwę za młodzież.   - Roraty codziennie o g. 17.